top of page
Aresi Motor,Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik,Web Sayfası,Ürün Fotoğraf Çekimi,Ambalaj ve Kutu Tasarımı,Fuar Ekipmanları Tasarımı,Katalog,Broşür,Diplomat Zarf,Kartvizit,Logo,Ambalaj,Kutu,Koli,Tanıtım,Reklam,Tasarım,Grafik,Matbaa,Promosyon,Ajanda,Takvim,Roll up banner,Branda,Cepli Dosya,A4 Broşür,A5 Broşür,Tabela,Sosyal Medya,Banner,SEO,Menü,Kitap Ayracı,Islak Mendil,Baskılı Kibrit,Amerikan Servis,Folyo,Sticker

Aresi Motor 2005 Yılında Düzce Merkezde kurulmuş bir Çin firmasıdır. Türkiye geneli bir çok motosiklet markasına şase üretimi yapmakta olup ayrıca yedek parça ve aksesuar ithalatı yapmaktadır.

Marka ismi olan "Aresi" adını kendileri tercih etmiş olup logo tasarımı renkleri ile birlikte üzerinde değişiklik dahi yapılmadan Çin'e onay için gönderilmiş ve büyük beğeni alarak kabul edilmiştir. Mavi ve füme renkleri markanın sektördeki gücünü yatay olarak şekillendirilen yapısı ise hız tutkusu ile özdeşleşen motosikletlerin dinaminizmini yansıtacak şekilde yatay konumlandırılmış başlangıcı olan "A" harfi ayrı bir çerçeve içine alınarak daha belirgin hale getirilmiş sağlam karakterli bir yazı karakteride oluşturularak güçlü bir imaj verilmiştir.

Aresi Motor için üstlendiğimiz görev sadece logo tasarımı ile kalmamış aramızdaki samimiyet ve memnuniyet çerçevesinde Genel Müdür Sayın Xhang Xu ile aşağıda listelediğimiz çalışmaları da birlikte tamamlamış olmanın gururunu yaşamakta olup halen de her türlü ihtiyaçlarına hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Aresi Motor Kurumsal Logo Tasarımı

Ürün Fotoğraflarının Çekimi ve Dekupajı 

Katalog Tasarımı ve Basımı

Cepli Dosya Tasarımı ve Basımı

Diplomat Zarf Tasarımı ve Basımı

Kartvizit Tasarımı ve Basımı

Bir çok ebatta Ambalaj ve Kutu Tasarımı

Web Sayfası Tasarımı

Fuar Materyallerinin Tasarımı ve Basımı

Reklam Danışmanlığı

bottom of page