top of page
Kim yedi cafe fast food,Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik,Web Sayfası,Ürün Fotoğraf Çekimi,Ambalaj ve Kutu Tasarımı,Fuar Ekipmanları Tasarımı,Katalog,Broşür,Diplomat Zarf,Kartvizit,Logo,Ambalaj,Kutu,Koli,Tanıtım,Reklam,Tasarım,Grafik,Matbaa,Promosyon,Ajanda,Takvim,Roll up banner,Branda,Cepli Dosya,A4 Broşür,A5 Broşür,Tabela,Sosyal Medya,Banner,SEO,Menü,Kitap Ayracı,Islak Mendil,Baskılı Kibrit,Amerikan Servis,Folyo,Sticker

Kim7 Cafe&Fastfood Ankara'daki ilk İzmir Kumru'yu Ankara'lılara sevdiren fastfood'lardan biridir. Uzun bir süre "Boldi" markası ile Ankara'da bir emek ortaklığı ile markalaşmış 2016 yılı itibariyle kendi markasını oluşturma kararı alarak "Boldi"den ayrılarak yola tek başına çıkma kararı almıştır. Biz bu aşamada tanıştık. İşlerimizin %90'ı referansa dayalı olduğundan yine bir referans müşterimiz vasıtası ile İsmail ve Hamza kardeşler gibi dünya tatlısı iki kardeş ile tanışma ve çalışma fırsatımız oldu.

Öncelikle ismi daha sonra logo ve sloganı oluşturduk. Farklı bir bakış açısı ve söylem ile ilgi çekmeyi de başardık. İsmimiz tamamen doğaçlama olup logoyu tasarlarken içine birazda esprili ve meraklı bir his uyandırmak adına rakamla birleştirdik. Renklerini ise fastfood da çokça kullanılan sosların rengi turuncu ve tazeliğin rengi yeşilden aldık bir de tabi anahtar ürünümüz olan kumruyu temsil edecek bir de sosis

ekledik çokta sevildi ve her görenin duyanın tebessüm ettiği bir logo oldu özellikle işletme içi materyallerde tabelada çok ilgi çekici oldu.

Kim7 ile başladığımız isim logo ve slogan yolculuğunda bir çok farklı ürün gamında da çalışma imkanı bularak bizi bu projede tercih ettikleri içinde ayrıca çok mutlu olduk ve çok keyifli çalışmalar çıkararak hem kendileri hem biz memnun ayrıldık. Ayrıldık ama halen çalışmalarımız olmakta ve sık sık da görüşmekteyiz.

Kurumsal Logo Tasarımı

Tabela Tasarımı

Branda Afiş Tasarımı ve Basımı

Web Sayfası Tasarımı

Personel Giysileri Tasarımı

Broşür Tasarımı ve Basımı

Magnet Tasarımı ve Basımı

Kartvizit Tasarımı ve Basımı

Promosyon Kitap Ayracı Tasarımı ve Basımı

Sticker Tasarımı ve Basımı

Sosyal Medya Reklam Görselleri Tasarımı

Reklam Danışmanlığı

bottom of page