LOGO

Logo kısaca işletmelerin veya kişilerin üstlendikleri hizmeti görsel olarak ifade etme biçimidir.

Hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, size özel olarak hazırlanmış bir logo sizi gerçek bir işletme gerçek bir marka olma yolunda bir adım ileriye taşır ve her yaptığınız bunun üzerine eklenir yani marka imajınıza yatırım yaparsınız. Günümüzde bir müşteri olarak her ne satın alımı yaparsak yapalım bilinç altımızda o hizmetin veya ürünün üzerinde bulunan logodur bize güven veren, kararımızı etkileyen. İster yeni bir işletme olun, ister mevcut bir işletme olun, işletmenizin ölçeği ne olursa olsun logonuz olsun. Ama size özel olsun sizin için tasarlanmış size özel özgün bir tasarıma sahip olsun. Bunun için ödeyeceğiniz miktar ne olursa olsun gözünüzde büyütmeyin, bunu bir sefer verecek ve belkide çok büyük bir marka olma yolunda ister ulusal ister yerel olun insanların sizi bu logo ile tanıyacağını unutmayın. 

Aşağıda müşterilerimiz için hazırladığımız Türk Patent Enstitüsü tarafından patentleri alınmış, sadece kendileri için özel olarak çizilmiş logo örneklerinden bazılarını  inceleyebilirsiniz. Tasarımlarımızda kesinlikle hazır logo kullanılmamaktadır.

BEŞ
REKLAM
FOTOĞRAF
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
Metin AKSU | +90 545 355 83 53 |
info@besfotograf.com |
ANKARA

Grafik ve Web Tasarımı Hizmeti, Amblem / Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik ve Öğelerinin Tasarımı (Kartvizit, antetli kağıt, fatura, zarf, dosya vb…) Reklam Tasarımı ( Gazete ilanı, billboard vb…) Katalog, broşür, flyer vb. Grafik Tasarım Hizmeti, Tabela, branda, folyo vb… Dijital Baskı Hizmeti, Ambalaj Tasarımı, Mobil Uyumlu Kurumsal Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı, Mobil Uyumlu E-ticaret Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı, Marka İletişimi, Marka Adı Oluşturma, Hedef Kitle İletişim Stratejisinin Kurulması, Reklam Metin Yazımı ( Gazete ilanı, billboard, vb…) Web Sitesi Metin Yazımı, Kurumsal Fotoğraf Çekimi, Ürün Çekimi, Fabrika Çekimi, Üretim Çekimi, Model Çekimi, Özel Gün(Düğün, Nişan, Seminer, Toplantı v.b.),Yemek Çekimi, Menü Çekimi, İç ve Dış Mekan Çekimi, Video Çekimi, Tanıtım Filmi, İntro, Drone Çekimi

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2016