top of page
Rafta,Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik,Web Sayfası,Ürün Fotoğraf Çekimi,Ambalaj ve Kutu Tasarımı,Fuar Ekipmanları Tasarımı,Katalog,Broşür,Diplomat Zarf,Kartvizit,Logo,Ambalaj,Kutu,Koli,Tanıtım,Reklam,Tasarım,Grafik,Matbaa,Promosyon,Ajanda,Takvim,Roll up banner,Branda,Cepli Dosya,A4 Broşür,A5 Broşür,Tabela,Sosyal Medya,Banner,SEO,Menü,Kitap Ayracı,Islak Mendil,Baskılı Kibrit,Amerikan Servis,Folyo,Sticker

Rafta 2016 Yılı sonunda Ankara Bahçelievler'de PUB konsepti ile açılmış bir mekandır. Sektörde 25 Yılı aşkın süre içinde farklı konseptle hizmet vermiş olan Rafta PUB konsepti ile farklı bir bakış açısını da kendine ekleyerek çok kısa süre içerisinde Ankara'nın en çok tercih edilen mekanlarındandır.

Rafta ile olan dostluğumuz konseptlerine uygun bir logo ihtiyaçları ile başladı. Tercih ettiğimiz logo işletmenin kurumsal yapısına, hizmet vermek istediği kitleye ve amacına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Turuncu ve Siyah renk tercihleri doğrultusunda, işletmenin adının baş harfi güçlü bir şekilde vurgulanmış ana ürün gamı olan alkollü içeceklerin raftan satışı ve ailecek, arkadaşlarınızla veya bireysel olarak keyifli vakit geçirtecek şık ve nezih bir ortamın vurgulanması amacı ile erkek ve

kadını sembolize etmesi amacı ile bir şarap kadehi ve bir viski kadehi ile harmanlanarak bütünleştirilmiştir. "Rafta" isminin üstündeki ve altındaki çizgiler ise "Raf'ı" temsil etmektedir.

 

Rafta ile logo tasarımının yanı sıra aşağıda görebileceğiniz gibi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde bir çok farklı ihtiyaçlarında da tercih edilmemize olanak sağlamıştır. Halen tüm reklam ihtiyaçlarına büyük bir keyifle karşılamaya devam etmekteyiz.

Kurumsal Logo Tasarımı

Tabela Tasarımı

Branda Afiş Tasarımı ve Basımı

Menü Tasarımı ve Basımı

Amerikan Servis Tasarımı ve Basımı

Broşür Tasarımı ve Basımı

Kartvizit Tasarımı ve Basımı

Promosyon Kibrit Tasarımı ve Basımı

Promosyon Kitap Ayracı Tasarımı ve Basımı

Sticker ve Yönlendirme, Uyarı Levhaları Tasarımı ve Basımı

Sosyal Medya Reklam Görselleri Tasarımı (Tüm özel günler dahil)

Masa Üstü Pleksi Tasarımı ve Basımı

Menü Fotoğraflarının Çekilmesi

Açılış Fotoğraflarının Çekilmesi

İç Mekan Fotoğraflarının Çekilmesi

Reklam Danışmanlığı

bottom of page