top of page

logo tasarımı

logo design

Sırada ne var?

What's next?

kim7 cafe fast food logo.jpg

Logo Tasarımı

İşletmenizin başlangıç aşamasından itibaren tüm tasarım ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Logo tasarımı ile başlayan yolculuğumuzdaki örneklere göz atmaya hazır mısınız?

Kurumsal Kimlik

İşletmenizin ticari veya resmi iletişim kurduğu tüm kanallarda kullandığı basılı veya dijital tüm dökümantasyonlar tek bir kurumsal tasarımla sizi takdim edererek tanıtır. Bu tasarımların işletmenin tüm mecralardaki tasarımlarla olan bütünlüğü güvenilirliğinizi ve kalitenizi yansıtır.
kurumsal kimlik adensa mobilya.png
Başarılı

Çalışmalar

Başarı için

Çalışmalar

2.png
3.png
6.png
5.png

Ambalaj Tasarımı

İçerik için kullandığınız tüm mataryellerin sunumu ambalajı ile yapılır. Tüketici günümüzde çok daha bilinçli çok daha araştırmacı bir reaksiyonla alışveriş yapmaktadır. karar mekanizmasında tasrımın vurguladığı nokta markanızı öne çıkarmak istediğiniz içeriği vurgularken güvenilirliği ve kaliteyi de ambalajlarınızda yansıtmanız kaçınılmazdır.

Promosyon

Küçük hediyeler pazarlamanın her zaman vazgeçilmezidir. Sunduğunuz promosyon ürünlerinin en kullanışlı en doğru şekilde marka bilinirliğinize yapması gereken katkı hem ürün seçiminde hem tasarımında büyük önem taşır. Harcadığınız promosyon bütçesinin kesinlikle size bir geri dönüş sağlaması gerekir.
karton çanta eşarpçı vildan.png
eşarp kutusu eşarpçı vildan.png
bottom of page